top of page

12-10, št

|

Online

Pažink save ir savo šešėlius per archetipus

Patyriminė kelionė į savo gelmes.

Registracija sustabdyta
Peržiūrėti kitus renginius
Pažink save ir savo šešėlius per archetipus
Pažink save ir savo šešėlius per archetipus

Laikas ir vieta

2022-12-10 11:00 – 19:00

Online

Apie renginį

Kas tavęs laukia?

Gilesnio savęs pažinimo seminaras, pasitelkiant archetipus, darbą su šešėliu, meno terapijos, sąmoningumo ir kūno praktikas.

Gilesnio savęs pažinimo seminarai, pasitelkiant archetipus, darbą su šešėliu, meno terapijos, sąmoningumo ir kūno praktikas.

Turėsime 2 ONLINE susitikimus ir 1 gyvą susitikimą (pasirinktinai Vilniuje arba Kaune).

ONLINE: ▪ lapkričio 30 d. ▪ gruodžio 7 d. 19.00-21.30 val. ZOOM platformoje.

Susitikimų metu naudosime dailės terapijos metodus, metaforines kortas ir grupės terapinio koučingo sesijas. Taip pat bus daromi vaizdo įrašai, nors rekomenduojame dalyvauti gyvai ir atlikti praktikas kartu.

GYVAI: ▪ gruodžio 10 d. Vilniuje ▪ gruodžio 17 d. Kaune

Šių susitikimų metu kursime gilesnį ryšį su savimi per kūno praktikas.

🍀 Mokymai skirti:

▪ besidomintiems saviugda; ▪ norintiems geriau pažinti savo šviesiąją pusę ir neįvardintus talentus; ▪ norintiems geriau pažinti, įsisąmoninti ir integruoti savo šešėlinius asmenybės aspektus;

▪ Kodėl naudinga žinoti, suprasti archetipus ir dalyvauti šiuose mokymuose?

Archetipas - tai idėja ar vaizdinys, atsikartojantis pasakose bei kolektyviniuose žmonijos pasąmonės kloduose. Archetipus galima apibūdinti kaip instinktus, universalius žmonijos bruožus, psichikos segmentus. Jie glūdi pasąmonėje ir daro įtaką mūsų jausmams ir elgesiui. Net jei mes nieko nežinome apie juos, jie veikia mūsų pasirinkimus, vertybes, idealus, mintis, troškimus.

Mes augame, transformuojamės, keičiamės per įsisąmoninimą. Kuo mes geriau suvokiame savo patiriamus jausmus, mintis, tikslus, poreikius, motyvatorius, tuo sąmoningesnius mes galime daryti pasirinkimus. Archetipai - tarsi žemėlapis, kuriame mes galime matyti realybės atvaizdą ir rinktis vietas, kelius, būdus judėti, daryti pokyčius ir savimi pasirūpinti.

C. Jungas išskyrė 12 pagrindinių archetipų. Kiekvienas savyje turime po kažkiek kiekvieno archetipo. Pažindami archetipus, mes galime geriau pažinti savo pasąmonę ir šešėlinę asmenybės pusę.

🍀  Darbo su šešėliu nauda:

Šešėlis yra asmenybės tamsioji pusė, susidedanti iš jausmų, minčių ir charakterio bruožų, kurių žmogaus ego nepripažįsta ir nepriima. Šie nepalankiai vertinami asmenybės bruožai yra išstumiami į pasąmonę ir suformuoja šešėlį.

Tačiau tamsioji asmenybės pusė, nors ir nustumta į šešėlį, nuolatos daro įtaką žmogaus elgesiui. Ši šešėlinė pusė dažnai pasireiškia per projekcijas į kitus žmones ar reiškinius, pvz., kai kažkas labai erzina, nepatinka ar netgi pykdo be pateisinamos priežasties. Tokiu būdu suskaldytos asmenybės dalys per projekcijas siekia būti pamatytos ir integruotos tam, kad būtų atkurtas asmenybės vientisumas.

Šešėlinių asmenybės aspektų suvokimas leidžia pamatyti savo akląsias zonas ir pastebėti sabotuojantį elgesį, kuris pasireiškia, kaip vidinis pasipriešinimas, kuomet siekiame tikslų arba turime priimti tam tikrus sprendimus. Pastebėjus savo šešėlines dalis sumažėja vidinė įtampa ir atsiranda daugiau lengvumo. Mes įgauname aiškesnį vaizdą, kokią gyvenimo kryptį mums pasirinkti.

🍀  Ką veiksime?

Pažinsime ir tyrinėsime pagrindinių 12-os archetipų savybes, energijas, kokias dovanas jie neša ir jų šešėlinę pusę, kuri reiškiasi mūsų elgesyje ir mąstysenoje. Praktiškai patirsim, kaip kiekvienas iš šių archetipų reiškiasi mūsų gyvenime bei kaip galime pasinaudoti archetipuose glūdinčia išmintimi įvairiose situacijose.

🍀 Kaina Ankstyvos registracijos kaina iki lapkričio 25 d.: ▪ 80€ dalyvaujantiems TIK online susitikimuose, ▪ 150€, dalyvaujantiems online ir gyvame susitikime.

Nuo lapkričio 25 d. kaina kils iki ▪ 100€ už online susitikimus ▪ ir 190€ už dalyvavimą online ir gyvame susitikime.

Registracija el. paštu: labas@ikvepimomiskas.lt

Pasidalinti renginiu

bottom of page